Урочисте вручення дипломів магістрів випускникам Інституту державного управління

29 березня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулось урочисте вручення дипломів магістрів випускникам Інституту державного управління заочної форми навчання.

Захід відкрила проректор ЧНУ ім. Петра Могили Наталя Іщенко, а також випускників привітав директор Інституту державного управління Володимир Ємельянов.

Сьогодні вручили дипломи 84 випускникам Інституту державного управління зі спеціалізацій «Державна служба» та «Місцеве самоврядування».

«Підготовка таких спеціалістів дуже важлива нині. Кадровий склад в органах державної влади і в органах місцевого самоврядування потрібно весь час поліпшувати. Крім того, для вирішення нових завдань, які стоять перед державою, обласними службами необхідні спеціалісти найвищого ґатунку, а Інститут державного управління покликаний для того, щоб таких фахівців готувати. За весь час існування Інституту ми випустили понад 1500 магістрів», – зазначив Володимир Ємельянов.

На церемонії вручення дипломів були присутні такі високоповажні гості: голова обласної ради Вікторія Москаленко; заступник начальника міжрегіонального управління  Нацдержслужбою в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та АР Крим, м. Севастополь Ольга Кальченко; начальник головного управління юстицій Роман Возняк; начальник головного управління казначейської служби України у Миколаївській області в Миколаївській області Олександра Лук’яненко.

Вітаємо випускників!