Урочисте відкриття профільного навчального кабінету з організації економіки, менеджменту та маркетингу у фармації


19 січня в Медичному інституті на кафедрі фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії відбулося урочисте відкриття профільного навчального кабінету з організації економіки фармації, менеджменту та маркетингу у фармації, медичного та фармацевтичного товарознавства.

У заході взяли участь ректор Леонід Клименко, перший проректор Наталія Іщенко, проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, директор медичного інституту Геннадій Грищенко та завідувач кафедри Мирослава Оглобліна.

Відкриттю кабінету передували ремонт та переоснащення під фармацевтичний профіль. Наразі в кабінеті можна побачити тематичні стенди, плакати, формуляри лікарських засобів, довідники-компендіуми. Також на одній зі стін присутній 5-метровий панно-банер, на якому подана інформація, що наочно показує історію розвитку аптечного ремесла від середньовіччя до сьогодні.

Головною локацією кабінету є обладнана в ньому торговельна міні зала аптеки, яка представлена спеціальними торговельними аптечними меблями та іншими атрибутами аптечної справи. На полицях прилавка, вітринах, та в пристінних шафах розміщені лікарські засоби (вторинні упаковки), що максимально наближено до умов і вигляду справжньої аптеки. Робоче місце фармацевта з роздрібної реалізації ліків нічим не відрізняється від реального: тут встановлено комп’ютерно-касовий комплекс з сучасним програмним продуктом «1С фармація». На відкритті фахівці кафедри продемонстрували роботу комплексу.

Студенти, майбутні фармацевти, мають реальну можливість набувати професійної майстерності з обслуговування населення та з відпрацювання операцій фармацевтичного товароруху з використанням сучасних технологій безпосередньо в стінах рідної Альма матер.

У рамках освітньої програми «Фармація» на кафедрі також функціонують і інші спеціалізовані лабораторії та кабінети. Зокрема, кабінет технології ліків, де проводяться практичні заняття з технології виготовлення ліків.

 

90DD1808-58FC-4092-B463-D313CEEFBEEC.jpeg

photo5206483433977657590.jpg

photo5206483433977657589.jpg

photo5206483433977657588.jpg

 

Події та оголошення


березня
1
Відкрита онлайн-зустріч щодо акредитації бакалаврської освітньої програми “Комп’ютерна інженерія”

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої програми “Комп’ютерна інженерія” за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 123 “Комп’ютерна інженерія” галузі знань 12 Інформаційні технології у Чорноморському національному університеті …

лютого
24
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Комп’ютерні науки»

До уваги всіх зацікавлених! У рамках роботи експертної групи під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» першого рівня вищої освіти за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки Чорноморського національного університету імені Петра Могили із використанням технічних засобів відеозв’язку (Zoom) …

березня
1
Набір до аспірантури на підготовку здобувачів ступеня доктора філософії (PhD) (третій освітньо-науковий рівень вищої освіти) за контрактною формою навчання

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ оголошує набір до аспірантури на підготовку здобувачів ступеня доктора філософії (PhD) (третій освітньо-науковий рівень вищої освіти) за контрактною формою навчання з таких спеціальностей:  № Код найменування галузі знань Шифр та назва спеціальності 1 03 …