Урочиста посвята в першокурсники: вітаємо нових студентів ЧНУ імені Петра Могили!

Наприкінці вересня 2022 року завершився основна сесія вступної кампанії для абітурієнтів, які вступали на перший курс закладів вищої освіти.

Так, 30 вересня більшість факультетів та інститутів Чорноморського національного університету імені Петра Могили проводили урочисту посвяту в студенти. Цьогоріч вона не традиційною, адже проводилася дистанційно за допомогою системи ZOOM.

До зустрічей долучалися ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, перший проректор Могилянки Юрій Котляр, декани та директори факультетів, першокурсники, завідувачі кафедрами та наставники.

Із вітальним словом для першокурсників факультету комп’ютерних наук звернувся ректор університету Леонід Клименко, побажавши натхнення та незламності студентам.

Посвяту для першокурсників факультету політичних наук розпочав перший проректор Могилянки Юрій Котляр, зазначивши цікавість та корисність навчання.

Протягом зустрічі першокурсники познайомилися зі структурою університету та своїх факультетів / інститутів, особливостями освітнього процесу, графіком навчання та розкладом занять, особливостями дистанційного навчання через платформу Moodle. Окремим аспектом стане обговорення специфіки реалізації освітнього процесу під час воєнного стану.