Ура: Сесія в ЧНУ імені Петра Могили завершена!

Шановні студенти та викладачі незламного університету імені Петра Могили!

Ми вітаємо вас із завершенням сесії та успішним завершенням першого семестру 2023 – 2024 навчального року! Це був період напруженої праці, вивчення нового та досягнень у різних сферах життя університетської спільноти.

За цей час наші студенти продемонстрували високий рівень відданості навчанню та долаєте перешкоди із завзятим ентузіазмом. Ваші зусилля й наполегливість є запорукою вашого подальшого успіху. Ми впевнені, що нові знання, отримані протягом цього семестру, стануть основою для вашого професійного росту та розвитку.

Любі викладачі, ваша мудрість, досвід та відданість освітній місії університету є невід’ємною частиною успіху наших студентів. Ваша робота є невичерпним джерелом натхнення для нас усіх. Дякуємо за ваш величезний внесок у формування майбутніх професіоналів.

Разом ми справжні сильні!

Завдяки спільним зусиллям ми досягли великих успіхів. Тепер настав час налагодити баланс між заслуженим відпочинком та підготовкою до нових викликів, які приготував для нас другий семестр.

Бажаємо вам наснаги, креативності та позитивних емоцій у заслуженій відпустці. Нехай новий рік принесе вам натхнення та нові досягнення. Зустрічайте майбутнє з впевненістю та відкритим серцем!