Управління промисловими та побутовими відходами: нова зустріч учасників Міжнародних студій «Європейські зелені виміри»

Зелений марафон із Міждисциплінарних студій «Європейські зелені виміри» триває!

20 березня 2024 року учасники студій ознайомилися з новою темою «Управління промисловими та побутовими відходами».

Спікер висвітлила низку актуальних питань, а саме національна політика та стратегічне планування у сфері управління відходами; структура відходів; основні проблеми у сфері управління з відходами; ліцензійні умови провадження господарської діяльності управління небезпечними відходами; вимоги до управління небезпечними відходами; система контролю за сферою управління відходами; закон України «Про благоустрій населених пунктів»; статус об’єктів накопичення відходів та право власності.

Доцент кафедри екології Віктор Смирнов наголосив, що тільки 6,3% побутових відходів перероблюється та утилізується. Проте Україна має невичерпаний потенціал щодо упровадження програми рециклінгу на державному рівні як єдиний цивілізований шлях управління відходами.

Нагадуємо, що проєкт реалізується на кафедрі  екології ЧНУ імені Петра Могили в межах Проєкту за підтримки Програми ЄС Еразмус+ Жана Моне_Кафедра.

З відео-матеріалами можна ознайомитись за посиланням.