Університетська поліклініка розпочинає амбулаторний курс Соціально-психологічної реабілітації військових та членів їхніх родин.

До складових частин реабілітації військових належать соціально-психологічна та фізична. Подана програма включає психологічну діагностику та консультацію, психологічну допомогу (індивідуальні та групові заняття), а також психологічну корекцію та фізичну реабілітацію.

Нагадуємо, що Університетська поліклініка діє на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили. У ній можна отримати медичну допомогу від досвідчених фахівців.

Поліклініка включена до реєстру реабілітаційних закладів згідно з Державною цільовою програмою з фізичної, медичної, психологічної реабілітації й соціальної та професійної адаптації.

Для більш детальної інформації звертайтеся за посиланням

Або за телефоном +38(0512)76-55-58