Університетська поліклініка продовжує роботу Дитячої реабілітації згідно з 309 Постановою КМУ

Університетська поліклініка ЧНУ імені Петра Могили включена Фондом соціального захисту інвалідів до Реєстру реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю. Нагадуємо, згідно з Постановою КМУ № 309 від 27.03.2019 року (зі змінами), наша установа може надавати послуги реабілітації дітям з інвалідністю коштом державного фінансування. Також Університетська поліклініка ЧНУ імені Петра Могили співпрацює з Департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та може надавати послуги з комплексної реабілітації коштом міських програм.

Наразі університетська поліклініка продовжує роботу дитячої реабілітації відповідно до 309 Постанови КМУ. Послуги з реабілітації дітей із інвалідністю можна отримати як за власний кошт, так і коштом місцевого чи державного бюджету.

Лікування здійснюється міждисциплінарною командою фахівців. Також можливе консультування у провідних професорів, докторів та кандидатів медичних наук, які практикують за різними напрямами.

Складовими дитячої реабілітації є фізична терапія та ерготерапія, психологічна та логопедична корекція (із розвитковими заняттями відповідно). Визначена програма включає психологічні та розвиткові заняття, логопедичну корекцію, лікувальну фізкультуру, загальний масаж, механотерапію, вібростимуляцію, електротерапію, рефлексотерапію, магнітотерапію, тубус-кварц та синглентно-кисневу терапію.

Базовий курс реабілітації – 12 днів.

Щоб потрапити на курс реабілітації, треба визначитися з датами проведення цього курсу (указано на сайті ЧНУ імені Петра Могили), узгодити з адміністратором за телефоном +38(0512)76-55-58, а також підготувати пакет необхідних документів.

Більше детальної інформації за посиланням.