Університетська поліклініка ЧНУ імені Петра Могили отримала ліцензію на провадження медичної практики


Університетська поліклініка ЧНУ імені Петра Могили отримала ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров’я, терапія, педіатрія, загальна практика – сімейна медицина, гастроентерологія, ендокринологія, ортопедія і травматологія, акушерство і гінекологія, ультразвукова діагностика, функціональна діагностика, психотерапія, лікувальна фізкультура, ендоскопія, неврологія, дитяча неврологія, кардіологія, фізіотерапія; за спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа.

Про це йдеться у наказі Міністерства охорони здоров’я України від 07.04.2020 № 803 про Перелік здобувачів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Нагадаємо, що ідея створення університетської клініки виникла давно. У 2019 відбувся ремонт приміщення на території ЧНУ імені Петра Могилиі його адаптація під медичний профіль. Зараз у поліклініці сформована велика діагностична база. Також на базі університетської поліклініки повністю укомплектовано Науковий дослідно-практичний центр із питань інклюзії та реабілітації.

Тетяна Яблонська, керівник Навчально-науково-практичного центру Консультативно-діагностичної та реабілітаційної Поліклініки ЧНУ імені Петра Могили, розповідала про головний принцип роботи поліклініки: «Ми поставили задачу як концепцію роботи центру – щоб це була високоякісна діагностика, лікування та реабілітація. Так, як це є в європейських країнах».

Поліклінікузможуть відвідувати співробітники та студенти ЧНУ імені Петра Могили, а також мешканці міста і всі, хто захоче отримати високоспеціалізовану медичну допомогу і консультацію.Співробітники університету та студенти зможуть заключати декларації з сімейним лікарем поліклініки і тоді отримувати безкоштовну допомогу. Планувалось, що  співробітники, які є членами профспілкового комітету університету, будуть мати пільговий пакет для надання послуг, якщо навіть не мають декларації з сімейним лікарем нашої поліклініки

Відкриття поліклініки є позитивним і для студентів-медиків, адже вона може стати осередком клінічної бази, де вони зможуть бачити консультації спеціалістів, бути присутніми на діагностичних процедурахі, таким чином, отримуватидосвід.

Детальніше дізнатися про університетську поліклініку можна за посиланням.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …