Університетська поліклініка ЧНУ імені Петра Могили отримала ліцензію на провадження медичної практики


Університетська поліклініка ЧНУ імені Петра Могили отримала ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров’я, терапія, педіатрія, загальна практика – сімейна медицина, гастроентерологія, ендокринологія, ортопедія і травматологія, акушерство і гінекологія, ультразвукова діагностика, функціональна діагностика, психотерапія, лікувальна фізкультура, ендоскопія, неврологія, дитяча неврологія, кардіологія, фізіотерапія; за спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа.

Про це йдеться у наказі Міністерства охорони здоров’я України від 07.04.2020 № 803 про Перелік здобувачів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Нагадаємо, що ідея створення університетської клініки виникла давно. У 2019 відбувся ремонт приміщення на території ЧНУ імені Петра Могилиі його адаптація під медичний профіль. Зараз у поліклініці сформована велика діагностична база. Також на базі університетської поліклініки повністю укомплектовано Науковий дослідно-практичний центр із питань інклюзії та реабілітації.

Тетяна Яблонська, керівник Навчально-науково-практичного центру Консультативно-діагностичної та реабілітаційної Поліклініки ЧНУ імені Петра Могили, розповідала про головний принцип роботи поліклініки: «Ми поставили задачу як концепцію роботи центру – щоб це була високоякісна діагностика, лікування та реабілітація. Так, як це є в європейських країнах».

Поліклінікузможуть відвідувати співробітники та студенти ЧНУ імені Петра Могили, а також мешканці міста і всі, хто захоче отримати високоспеціалізовану медичну допомогу і консультацію.Співробітники університету та студенти зможуть заключати декларації з сімейним лікарем поліклініки і тоді отримувати безкоштовну допомогу. Планувалось, що  співробітники, які є членами профспілкового комітету університету, будуть мати пільговий пакет для надання послуг, якщо навіть не мають декларації з сімейним лікарем нашої поліклініки

Відкриття поліклініки є позитивним і для студентів-медиків, адже вона може стати осередком клінічної бази, де вони зможуть бачити консультації спеціалістів, бути присутніми на діагностичних процедурахі, таким чином, отримуватидосвід.

Детальніше дізнатися про університетську поліклініку можна за посиланням.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …