Університетська поліклініка ЧНУ імені Петра Могили отримала ліцензію на провадження медичної практики

Університетська поліклініка ЧНУ імені Петра Могили отримала ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров’я, терапія, педіатрія, загальна практика – сімейна медицина, гастроентерологія, ендокринологія, ортопедія і травматологія, акушерство і гінекологія, ультразвукова діагностика, функціональна діагностика, психотерапія, лікувальна фізкультура, ендоскопія, неврологія, дитяча неврологія, кардіологія, фізіотерапія; за спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа.

Про це йдеться у наказі Міністерства охорони здоров’я України від 07.04.2020 № 803 про Перелік здобувачів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Нагадаємо, що ідея створення університетської клініки виникла давно. У 2019 відбувся ремонт приміщення на території ЧНУ імені Петра Могилиі його адаптація під медичний профіль. Зараз у поліклініці сформована велика діагностична база. Також на базі університетської поліклініки повністю укомплектовано Науковий дослідно-практичний центр із питань інклюзії та реабілітації.

Тетяна Яблонська, керівник Навчально-науково-практичного центру Консультативно-діагностичної та реабілітаційної Поліклініки ЧНУ імені Петра Могили, розповідала про головний принцип роботи поліклініки: «Ми поставили задачу як концепцію роботи центру – щоб це була високоякісна діагностика, лікування та реабілітація. Так, як це є в європейських країнах».

Поліклінікузможуть відвідувати співробітники та студенти ЧНУ імені Петра Могили, а також мешканці міста і всі, хто захоче отримати високоспеціалізовану медичну допомогу і консультацію.Співробітники університету та студенти зможуть заключати декларації з сімейним лікарем поліклініки і тоді отримувати безкоштовну допомогу. Планувалось, що  співробітники, які є членами профспілкового комітету університету, будуть мати пільговий пакет для надання послуг, якщо навіть не мають декларації з сімейним лікарем нашої поліклініки

Відкриття поліклініки є позитивним і для студентів-медиків, адже вона може стати осередком клінічної бази, де вони зможуть бачити консультації спеціалістів, бути присутніми на діагностичних процедурахі, таким чином, отримуватидосвід.

Детальніше дізнатися про університетську поліклініку можна за посиланням.