Університетська молодь для сталого майбуття України - ЧНУ iм. Петра Могили

Університетська молодь для сталого майбуття України

В рамках конференції «Могилянські читання – 2016», ЧНУ ім. П. Могили проводить  17-18 листопада 2016 року Всеукраїнську щорічну науково-методичну конференцію до Всесвітнього дня студентів «Університетська молодь для сталого майбуття України».  Охочим прийняти участь з метою подачі заявок звертатися до завідувачів підрозділами.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.