Університетська молодь для сталого майбуття України

В рамках конференції «Могилянські читання – 2016», ЧНУ ім. П. Могили проводить  17-18 листопада 2016 року Всеукраїнську щорічну науково-методичну конференцію до Всесвітнього дня студентів «Університетська молодь для сталого майбуття України».  Охочим прийняти участь з метою подачі заявок звертатися до завідувачів підрозділами.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.