Університетська клініка в Миколаєві: Студенти Медичного інституту Могилянки нагадали, що питання досі не вирішено!

9 квітня в Миколаївській міськраді проводили чергове засідання сесії міськради.  Студенти Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили вирішили нагадати, що питання передачі недобудови на перетині вулиць 3-я Слобідська та Колодязна для побудови університетської  клініки досі невирішене, та прийшли до стін  Миколаївської міськради з плакатами та закликами.

«Зараз в Україні уже багато університетів мають свої власні клініки. В інших містах під університетські клініки передали кращі лікарні, які уже були відремонтовані та обладнані. А ми в Миколаєві вже три роки не можемо домогтися, щоб нам віддали недобудову, яка уже в напівзруйнованому стані», – розповідає доктор медичних наук, професор Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Микола Клименко.

Створення такої клініки стало б початком важливих змін у сфері медичних послуг, відкрило б нові можливості для міста та містян. Університетська клініка – це  не лише база практики для студентів, які можуть отримати досвід ще до початку трудової діяльності, а й нові робочі місця для спеціалістів різних галузей  медицини. Також жителі міста й області мали б змогу отримувати якісні медичні послуги на сучасному рівні та відповідно до стандартів у рідному місці,  не сподіваючись на столицю та закордонні медичні заклади.

Після акції студенти та викладачі зайшли на засідання сесії міськради, де з трибуни перед депутатами виступив викладач ЧНУ ім. Петра Могили Микола Клименко.

Також передачу недобудови Могилянці підтримали Сергій Карцев, Дмитро Січко, Олена Кісельова та інші депутати, які зазначили, що це вплине на престиж міста та здоров’я містян. Компромісне вирішення запропонувала секретар міськради Тетяна Казакова – аби начальник управління комунального майна Мкртич Мкртчян уже почав готувати документи на міністерство про те, що місто готове передати недобудову, поки будуть проходити консультації та обговорення.

Попри те, що представника університету заслухали і були налаштовані на вирішення проблеми, на голосуванні щодо включення цього питання в порядок денний наступного пленарного засідання сесії, голосів не вистачило.

Сподіваємось, що депутати повернуться до вирішення цього питання на наступній сесії та приймуть рішення, яке буде на користь громади Миколаєва!