Університетська клініка ЧНУ імені Петра Могили отримала мобільний електрокардіограф за підтримки Південної аграрно-експортної компанії (ПАЕК)

30 вересня 2021 року до ЧНУ імені Петра Могили завітали представники Південної аграрно-експортної компанії (ПАЕК), завдяки підтримці якої наша Університетська клініка отримала мобільний електрокардіограф.

Це суттєво розширило діагностичні можливості працівників Університетської клініки. Тепер медична допомога стане більш мобільною, а лікарі-кардіологи зможуть здійснювати виїзні прийоми у віддалених районах міста та області.

Директор Університетської поліклініки Віктор Погромський та головний лікар нашого медичного закладу Тетяна Яблонська провели екскурсію для представників Південної аграрно-експортної компанії (ПАЕК), у ході якої було висловлено подяку за допомогу в придбанні нового сучасного обладнання, а також обговорено умови подальшої співпраці.

Нагадуємо, що Університетська поліклініка Чорноморського національного університету імені Петра Могили працює для відвідувачів із 2019 року. Це сучасний, оснащений заклад охорони здоров’я поліклінічно-амбулаторного типу, яка є  структурним підрозділом Університету і стане платформою для надання  високоспеціалізованої і високоякісної медичної допомоги населенню, а також базою для навчання студентів.

В Університетській поліклініці консультації проводять спеціалісти: сімейний лікар, терапевт, кардіолог, ортопед-травматолог, невропатолог, гастроентеролог, ендоскопіст, гінеколог, психотерапевт, імунолог, алерголог, педіатр, невролог дитячий, дитячий ортопед-травматолог, психіатр дитячий. лікар з функціональної діагностики, фізіотерапевт, психолог, реабілітолог, фізичний терапевт, психолог, логопед.    Проводяться індивідуальні та малогрупові корекційно-розвиткові заняття для дітей з психо-фізичними порушеннями з використанням методик класичноЇ, сенсорної та інтерактивної реабілітації. Займаються діти, які мають проблеми з координацією руху та порушенням ходи, діти з розладами аутистичного спектру, діти з ДЦП, із затримкою психічного розвитку, іншими патологіями, які пов’язані з органічним ураженням структур головного мозку. Маємо вже практичний позитивний результат роботи наших фахівців з конкретними дітьми, а також із дорослими, що потребують нейрореабілітації з хворобами руху та післяінсультними станами.