Університет вітає: урочиста конвокація – 2018

3 березня 2018 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся урочистий випуск магістрів, що традиційно зібрав в одному залі випускників усіх спеціальностей. Цього року дипломи магістрів отримали 410 осіб, з яких 110 – з відзнакою.

Гімн України та гімн університету у виконанні всіх присутніх розпочали свято.

«Шановні випускники! Ви сумлінно і наполегливо навчалися упродовж 6 років, брали участь у всіх університетських заходах. І сьогодні отримуєте диплом нашого університету. Сподіваюся, що ви позитивно згадуватимете студентські роки, а ті знання, що отримано в нашому університеті, допоможуть у подальшому житті. Завжди пам’ятайте рідну Alma Mater. Шукайте можливості зробити щось потужне і масштабне у житті. Нічого не бійтеся! Ставте перед собою високі цілі і досягайте їх. Успіхів вам усім на шляху до мети»,- звернувся, з вітальним словом до випускників,  ректор університету – Леонід Клименко.

«Як би не склалося ваше подальше життя – ви назавжди залишитеся могилянівцями – і це дуже почесно. Знання, які ви отримали в нашому університеті, є досить високими. Сьогодні ми випускаємо не тільки денну форму навчання, а й заочну, зокрема спеціальність «Якість, стандартизація та сертифікація», – виступила,  зі словами вітання, директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти – Ганна Норд.

Випускників також привітали декани всіх факультетів, зазначивши, що наразі важливим для кожного є вибір подальшого шляху.

Вітаємо випускників і бажаємо успішного життєвого шляху, втілення найзаповітніших мрій та реалізації усіх планів!

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».