Університет вітає: урочиста конвокація – 2018

3 березня 2018 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся урочистий випуск магістрів, що традиційно зібрав в одному залі випускників усіх спеціальностей. Цього року дипломи магістрів отримали 410 осіб, з яких 110 – з відзнакою.

Гімн України та гімн університету у виконанні всіх присутніх розпочали свято.

«Шановні випускники! Ви сумлінно і наполегливо навчалися упродовж 6 років, брали участь у всіх університетських заходах. І сьогодні отримуєте диплом нашого університету. Сподіваюся, що ви позитивно згадуватимете студентські роки, а ті знання, що отримано в нашому університеті, допоможуть у подальшому житті. Завжди пам’ятайте рідну Alma Mater. Шукайте можливості зробити щось потужне і масштабне у житті. Нічого не бійтеся! Ставте перед собою високі цілі і досягайте їх. Успіхів вам усім на шляху до мети»,- звернувся, з вітальним словом до випускників,  ректор університету – Леонід Клименко.

«Як би не склалося ваше подальше життя – ви назавжди залишитеся могилянівцями – і це дуже почесно. Знання, які ви отримали в нашому університеті, є досить високими. Сьогодні ми випускаємо не тільки денну форму навчання, а й заочну, зокрема спеціальність «Якість, стандартизація та сертифікація», – виступила,  зі словами вітання, директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти – Ганна Норд.

Випускників також привітали декани всіх факультетів, зазначивши, що наразі важливим для кожного є вибір подальшого шляху.

Вітаємо випускників і бажаємо успішного життєвого шляху, втілення найзаповітніших мрій та реалізації усіх планів!