Університет відчиняє двері для абітурієнтів

У ЧНУ ім. Петра Могили 14 травня відбувся весняний день відкритих дверей. Традиційно такі заходи організовують тричі на рік. Абітурієнти можуть ознайомитися зі спеціальностями, які існують у виші, викладацьким складом та студентським життям.

zJuq7OFr0os

Перед майбутніми студентами та їхніми батьками виступила в. о. Першого проректора університету Наталя Іщенко. Про перехід із триместрової на семестрову систему навчання, про особливості навчання в нашому університеті, про спортивне життя і можливість міжнародного стажування для майбутніх студентів, – про усе це Наталя Михайлівна згадала у своїй промові.

Звичайно, нині перед кожною молодою людиною особлива місія. Адже зараз Україна, як ніколи, потребує освічених, завзятих та розумних людей. Саме таких студентів прагне підготувати ЧНУ ім. Петра Могили.

UHXfPdICqIU

Одне з важливих питань, які повідомили абітурієнтам, – нові умови вступу до університету. Про них абітурієнтам розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Олійник. Цього року документи на вступ можна подавати лише онлайн.

Із більш детально інформацією про наш університет ви зможете ознайомитись на  сайті.

gLP2e0OtlbQ

Весняний день відкритих дверей пройшов у дружній та теплій атмосфері. Усім абітурієнтам бажаємо наснаги та успіхів! І запрошуємо на навчання до нашої університетської родини.

Більше фото тут: https://drive.google.com/open?id=0B7Iq5H-U9l0rdDVQOVZhNWhkUWc.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.