Університет відчиняє двері для абітурієнтів

У ЧНУ ім. Петра Могили 14 травня відбувся весняний день відкритих дверей. Традиційно такі заходи організовують тричі на рік. Абітурієнти можуть ознайомитися зі спеціальностями, які існують у виші, викладацьким складом та студентським життям.

zJuq7OFr0os

Перед майбутніми студентами та їхніми батьками виступила в. о. Першого проректора університету Наталя Іщенко. Про перехід із триместрової на семестрову систему навчання, про особливості навчання в нашому університеті, про спортивне життя і можливість міжнародного стажування для майбутніх студентів, – про усе це Наталя Михайлівна згадала у своїй промові.

Звичайно, нині перед кожною молодою людиною особлива місія. Адже зараз Україна, як ніколи, потребує освічених, завзятих та розумних людей. Саме таких студентів прагне підготувати ЧНУ ім. Петра Могили.

UHXfPdICqIU

Одне з важливих питань, які повідомили абітурієнтам, – нові умови вступу до університету. Про них абітурієнтам розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Олійник. Цього року документи на вступ можна подавати лише онлайн.

Із більш детально інформацією про наш університет ви зможете ознайомитись на  сайті.

gLP2e0OtlbQ

Весняний день відкритих дверей пройшов у дружній та теплій атмосфері. Усім абітурієнтам бажаємо наснаги та успіхів! І запрошуємо на навчання до нашої університетської родини.

Більше фото тут: https://drive.google.com/open?id=0B7Iq5H-U9l0rdDVQOVZhNWhkUWc.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.