Університет штату Іллінойс та ЧНУ імені Петра Могили підписали угоду про співпрацю

У 2016 році ЧНУ ім. Петра Могили отримали ліцензію від Міністерства освіти на підготовку лікарів і активно шукає шляхи для розвитку цієї галузі. Так, у квітні 2018 року ректор ЧНУ імені Петра Могили  Леонід Клименко разом із директором Інституту філології Олександром Пронкевичем здійснили робочу поїздку до США. Під час візиту було підписано Меморандум про співпрацю з Департаментом медичної освіти Університету штату Іллінойс-Чикаго.

Іллінойський університет – лідер у підготовці фахівців за різними напрямами, зокрема медичним. Це найбільший університет в чиказькій агломерації, в якому навчається більш як 27 тис. студентів.

13 листопада Леонід Клименко повідомив про ратифікацію  угоди про  співпрацю ЧНУ ім. Петра Могили та Іллінойського університету. Тепер у межах співпраці в ЧНУ ім. Петра Могили буде здійснено експертну оцінку Департаментом медичної освіти Іллінойського університету, розроблено систему ефективного розвитку та впровадження в Україні досвіду піонерів медичної галузі США.

Угода передбачає спільну підготовку навчальних та наукових програм за спеціальністю «Медицина», стажування та підвищення кваліфікації викладачів ЧНУ імені Петра Могили в США; розвиток медичної науки, дослідницьких проектів та програм обміну як викладачів, так і студентів.

«Підтримка University of Illinois at Chicago – важливий крок на шляху до становлення потужної бази для розвитку медичної галузі в Україні. Меморандум відкриває широкі горизонти розвитку медичної сфери Миколаївщини», –  зазначає Леонід Клименко на своїй сторінці Фейсбук.

Нагадаємо, раніше про візит до США Леонід Клименко розповів університетському телебаченню Petro Mohyla TV.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).