Університет штату Іллінойс та ЧНУ імені Петра Могили підписали угоду про співпрацю

У 2016 році ЧНУ ім. Петра Могили отримали ліцензію від Міністерства освіти на підготовку лікарів і активно шукає шляхи для розвитку цієї галузі. Так, у квітні 2018 року ректор ЧНУ імені Петра Могили  Леонід Клименко разом із директором Інституту філології Олександром Пронкевичем здійснили робочу поїздку до США. Під час візиту було підписано Меморандум про співпрацю з Департаментом медичної освіти Університету штату Іллінойс-Чикаго.

Іллінойський університет – лідер у підготовці фахівців за різними напрямами, зокрема медичним. Це найбільший університет в чиказькій агломерації, в якому навчається більш як 27 тис. студентів.

13 листопада Леонід Клименко повідомив про ратифікацію  угоди про  співпрацю ЧНУ ім. Петра Могили та Іллінойського університету. Тепер у межах співпраці в ЧНУ ім. Петра Могили буде здійснено експертну оцінку Департаментом медичної освіти Іллінойського університету, розроблено систему ефективного розвитку та впровадження в Україні досвіду піонерів медичної галузі США.

Угода передбачає спільну підготовку навчальних та наукових програм за спеціальністю «Медицина», стажування та підвищення кваліфікації викладачів ЧНУ імені Петра Могили в США; розвиток медичної науки, дослідницьких проектів та програм обміну як викладачів, так і студентів.

«Підтримка University of Illinois at Chicago – важливий крок на шляху до становлення потужної бази для розвитку медичної галузі в Україні. Меморандум відкриває широкі горизонти розвитку медичної сфери Миколаївщини», –  зазначає Леонід Клименко на своїй сторінці Фейсбук.

Нагадаємо, раніше про візит до США Леонід Клименко розповів університетському телебаченню Petro Mohyla TV.