До уваги студентів!

Розпочато конкурсний відбір для семестрового навчання за програмою академічної мобільності студентів Erasmus+.

Університет Саарланд (Німеччина) пропонує навчання протягом весняного семестру 2023-2024 року. Для участі в конкурсному відборі необхідно надати такі документи:

1. заява на ім’я ректора (з візою декана та планово-фінансового відділу);
  2. скан-копія першої сторінки закордонного паспорту;
  3. CV за структурою Europass (англійською мовою, приклад за посиланням);
  4. Motivation Letter (англійською мовою);
  5. Students Certificate (довідка з деканату про те, що Ви є студентом, англійською мовою);
  6. Transсript of Records (виписка оцінок за весь період навчання з деканату, англійською мовою);
  7. сертифікат, що підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2.

Дедлайн  подання документів – 20 грудня 2023!

За детальною інформацією та для подання пакету документів на участь конкурсному відборі звертайтеся до Відділу Міжнародних зв’язків Чорноморського національного університету імені Петра Могили:

аудиторія 1-114(2)

пошта: fordep@chmnu.edu.ua