Університет обрав переможця конкурсу «Містер ЧНУ – 2018»

21 березня  в актовому залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась битва за титул «Містер ЧНУ –2018». За почесне звання прийшли поборотись 7 студентів.

Учасникам довелося пройти 4 етапи конкурсу: танцювальне дефіле, конкурс талантів, конкурс імпровізації, конкурс пародії.

Після кожного випробування  журі оцінювало учасників. Досить складно було визначити фаворита. Хлопці продемонстрували на високому рівні всі свої інтелектуальні та творчі здібності. Гучними оваціями глядачі вітали виступ кожного із конкурсантів.

Отож, результати найочікуванішої події року:

У номінації «Містер Артистичність» переміг Владислав Цой.

«Містер Харизма» – Марк Рушянян.

У номінації «Мужність» переміг Василь Покотилюк.

«Містер Креатив» – Владислав Дранов.

Титулом «Віце-Містер ЧНУ– 2018» (Містер Сміт) нагородили Антона Сокольченка.

А от почесним званням «Містер ЧНУ – 2018» удостоїли студента факультету фізичного виховання та спорту Павла Харлана.

Глядачі  також могли обрати свого фаворита. Для цього потрібно було зайти на сторінку в Інстаграм «mister_chnu2018» та проголосувати за улюбленця,  або перейти за посиланням, відсканувавши QR-коди. Вони були розміщені на стінах зали. Приз глядацьких симпатій отримав Руслан Губський.

Вітаємо з перемогою!