Університет імені Адама Міцкевича радий вітати студентів на семестровому навчанні 2024!

Місце семестрового навчання:

Університет імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща)

Весняний (ІІ) семестр:

26 лютого 2024 року – 5 липня 2024 року;

Необхідні документи для участі:

1. Заява на ім’я ректора (з візою декана та фінансово-планового відділу, що у вас немає боргів);
  2. Скан-копія першої сторінки закордонного паспорту;
  3. CV за структурою Europass (англійською мовою);
  4. Motivation Letter (Мотиваційний лист англійською мовою);
  5. Student CERTIFICATE (Довідка з деканату про те , що ви є студентом англійською мовою);
  6. Transcript of Records (Виписка оцінок за весь період навчання англійською мовою);
  7. Сертифікат, що підтверджує знання англійської мови не нижче рівня В2. У разі відсутності сертифікату, обов’язкова участь у тестуванні.
  8. Фотографія для студентського квитка.

Подавати документи – до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 1-114(2) або на пошту: fordep@chmnu.edu.ua ).

Дедлайн подачі документів – 14 листопада 2023 року!

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 1-114(2) або на пошту: fordep@chmnu.edu.ua).