«Універняня» розвиває фінансову грамотність дітей

Чорноморський національний університет ім. Петра Могили робить перші кроки щодо створення постійної кімнати для дітей співробітників та студентів університету. Так, першим кроком є проект «Універняня». Метою якого є соціальна підтримка сімей студентів, викладачів та працівників навчального закладу.

Проект реалізується Центом соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили разом зі студентами різних факультетів за підтримки ГО «Майстерня добра» в рамках конкурсу міні-грантів проекту «Посилення громадського суспільства у місцевих громадах», проведеного ГО «Нова генерація» за кошти Національного фонду розвитку демократії США (NED).

У рамках проекту «Універняня» студентка факультету економічних наук спеціальності «Фінанси» Аліна Шинкарюк разом із викладачами кафедри, зокрема Оленою Філімоновою, вирішили створити міні-проект «Фінанси у казках». Суть полягає в тому, що через казки, відомі мультфільми розвиватимуть фінансову та економічну грамотність дітей.

На заході дітям запропонували переглянути мультфільм «Віні Пух». Після цього вони мали подумати над такими питаннями: «Які економічні проблеми виникають у мультфільмі? Що таке фінансові ризики? Чи можна це простежити у мультфільмі?» тощо. Таким чином організатори планують розширити коло уявлень дітей про фінанси. Крім цього, в майбутньому, будуть запропоновані різні ігри, пов’язані з економікою: фінансові ребуси, кросворди, задачі.

Аліна Шинкарюк прагне показати дітям, що економіка надзвичайно важлива у нашому житті, адже вона скрізь. Частина такого проекту була представлена в Польщі. Аліна працювала волонтером в організації, що допомагає людям з обмеженими можливостями . Саме там вона познайомилася з цим проектом і вже далі запроваджує його у нашому університеті. У планах організувати такий захід для школярів, а також для дітей з особливими потребами.

????????????????????????????????????

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.