UNICEF запрошує стати експертом у програмі U-Report

11 грудня 1946 року була створена спеціалізована структура ООН – UNICEF.
UNICEF є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя.

18 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч із представниками цієї структури Річардом  Гертцом та Світозаром Ніцполом, які є репрезентантами й глобального молодіжного проекту U-Report Ukraine. У свою чергу, вони мали змогу познайомитися з миколаївськими  громадськими організаціями.  Дізнатись про діяльність Агенції розвитку Миколаєва, Клубу політичної  діагностики «СтрекоZа»,  Креативного простору «Projector», Центру розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ», а також поспілкувались зі студентами.

Річард  Гертц ознайомив студентів із цілями сталого розвитку. До вирішення дитячих проблем UNICEF залучає тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни. Тому Світозар Ніцпол  закликав усіх присутніх до спільної роботи.

Навіть  якщо у вас не вийшло потрапити на зустріч з U-Report, ви можете стати онлайн-репортером завдяки смс-повідомленням (соціологічному опитуванню) на теми, які хвилюють молодь!

Тому  приєднуйтесь, відправляючи повідомлення  з текстом СТАРТ на номер 4224.

m9 m8 m7 m6 m5 m4 m3 m2 m1