Умови проведення тренінгових занять для кураторів-дорадників під час карантину

У зв’язку з ситуацією, заплановані тренінгові заняття для кураторів-дорадників будуть проводитися в іншому форматі для збереження здоров’я кожного з нас.

Наприкінці тижня викладачі-психологи Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню розмістять цікаві інформаційно-методичні матеріали з питань мотивації студентів та інших актуальних тем у вигляді відеопрезентацій, а також практичні завдання до них в гугл-формі.

На основі отриманих даних Центром буде підготовлено узагальнені звіти для керівників структурних підрозділів.

Усім здоров’я!!!

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …