Українці очима польських митців: сучасний міграційний контекст: відбулося обговорення в межах Польських студій Українсько-Польського Інституту ЧНУ імені Петра Могили

16 березня 2023 року відбулася онлайн-зустріч із теми «Українці очима польських митців: сучасний міграційний контекст». Конференція відбулася в межах Польських студій Українсько-Польського Інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили

Спікером заходу став доктор Ришард Купідура, який представляв кафедру українознавства Інституту східнослов’янських філологій Факультету сучасних мов Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща).

Під час зустрічі учасники обговорили питання трансформації поглядів на імідж українців упродовж останніх років.

Доктор Ришард Купідура презентував літературні, документальні та кінематографічні твори, які створюють образ українського мігранта з погляду польського суспільства.

Крім того, Ришард Капідура розповів, що така тема буде однією з дискурсів під час майбутньої конференції зі слов’янських студій, яку готує Інститут філології Університету імені Адама Міцкевича.

Дякуємо організаторам за цікаву зустріч!