Українські вечорниці: студенти-філологи захистили фольклорну практику

13 вересня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили студенти другого курсу спеціальності «Українська мова та література» провели звітну конференцію за результатами навчальної фольклорної практики.

Ініціатором заходу є доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова.

Українські вечорниці є завершальним етапом фольклорної практики, яку студенти-філологи проходять після першого курсу. Театральне дійство традиційно відбувалося у незвичній формі. Наприклад, цього року студенти продемонстрували весільну драму.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77