Українські вечорниці: студенти-філологи захистили фольклорну практику - ЧНУ iм. Петра Могили

Українські вечорниці: студенти-філологи захистили фольклорну практику

13 вересня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили студенти другого курсу спеціальності «Українська мова та література» провели звітну конференцію за результатами навчальної фольклорної практики.

Ініціатором заходу є доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова.

Українські вечорниці є завершальним етапом фольклорної практики, яку студенти-філологи проходять після першого курсу. Театральне дійство традиційно відбувалося у незвичній формі. Наприклад, цього року студенти продемонстрували весільну драму.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

жовтня
Проведення Фестивалю «Кіно проти корупції»