Українські вечорниці: студенти-філологи захистили фольклорну практику - ЧНУ iм. Петра Могили

Українські вечорниці: студенти-філологи захистили фольклорну практику

13 вересня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили студенти другого курсу спеціальності «Українська мова та література» провели звітну конференцію за результатами навчальної фольклорної практики.

Ініціатором заходу є доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова.

Українські вечорниці є завершальним етапом фольклорної практики, яку студенти-філологи проходять після першого курсу. Театральне дійство традиційно відбувалося у незвичній формі. Наприклад, цього року студенти продемонстрували весільну драму.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

січня
До уваги студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили!

Починаючи з 23 січня 2017 року в межах робочого часу, прийнято наступний розклад дзвінків занять

січня
День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили

Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує 23 січня на День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили.