Українські вечорниці: студенти-філологи захистили фольклорну практику - ЧНУ iм. Петра Могили

Українські вечорниці: студенти-філологи захистили фольклорну практику

13 вересня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили студенти другого курсу спеціальності «Українська мова та література» провели звітну конференцію за результатами навчальної фольклорної практики.

Ініціатором заходу є доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова.

Українські вечорниці є завершальним етапом фольклорної практики, яку студенти-філологи проходять після першого курсу. Театральне дійство традиційно відбувалося у незвичній формі. Наприклад, цього року студенти продемонстрували весільну драму.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.