Українські боти для роботи та відпочинку


Карантин поступово послаблюють, з’являються надії та шанси відправитися у відпустку кудись Україною або закордон. Проте до цього часу можна продовжити онлайн-відпочинок завдяки різним чат-ботам. Пропонуємо вам підбірку чат-ботів на платформах додаток Viber або Telegram, які зможуть спростити або принаймні урізноманітнити життя.

Корона-бот

Чат-бот Національної служби здоров’я України у Viber – інструкції щодо COVID-19 для лікарів, швидкої допомоги, місцевої влади та пацієнтів. Щоб почати взаємодію з ботом, напишіть йому слово “коронавірус”.

Карантинні боти

Демон Кирило – надає рекомендації по організації роботи вдома, облаштуванню робочого місця та проведення дозвілля. Може допомогти налагодити електронний документообіг, роботу в команді, нагадати про тренування тощо.

Deliverywater_bot – робот допомагає замовити воду до помешкання. Обираєте постачальника, замовляєте, отримуєте.

QTrackerBot – помічник для тих, хто часто отримує/надсилає відправлення. Бот інтегрований з “Новою Поштою”, “Укрпоштою”, “Делівері” та “Міст-Експрес”. Відстежує і повідомляє про статус ваших поштових відправлень у цих системах.

Gymbossbot – персональний бот-тренер, який допоможе скласти індивідуальну програму фітнес-тренувань і харчування у самоізоляції.

MedicalCorps_bot – інформує, як правильно надати першу домедичну допомогу. Робот пропонує кілька варіантів, наприклад, кровотеча чи опік, після обрання яких пропонує покрокові інструкції з фото/відео.

Kinoreminderbot – порадить фільм або серіал для вечірнього перегляду.

Еко-боти

SaveEcoBot – Telegram-бот перевірка якості повітря в регіонах України, перегляд забруднювачів і дозволів по областях.

NoWaste_Chat_bot – Telegram-бот, який допоможе користувачам сортувати сміття та розрізняти види вторсировини. Також бот надає інформацію про місце і графік роботи станцій приймання вторсировини.

Боти для роботи

OpenDataBot – поєднує дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань з документами Єдиного державного реєстру судових рішень, а також включає дані Мін’юсту. У ньому за кодом ЄДРПОУ або прізвищем директора/власника користувачі можуть отримати виписку з розгорнутою інформацією про будь-яку компанію.

EasyStrongPasswordBot – для тих, хто турбується про безпеку своїх даних. Згенерує пароль будь-якого рівня складності. Більше ніяких password і qwerty.

GreenzBot – допомагає більш-менш автоматично рахувати доходи, витрати та борги, вести облік. Звітність веде онлайн-таблиці, тож проситиме доступ до вашого Gmail.

Боти для мандрівок після карантину

Unexploredcity_bot – якщо не знаєте, куди піти в українському місті. Надсилаєте геолокацію боту, а він надсилає вам маршрут і пам’ятки поблизу.

Airtrack_bot – пошук дешевих авіаперельотів. Варто написати, куди хочете летіти і коли, і робот запропонує найбільш привабливі за ціною варіанти.

RailwayBot – сповістить про звільнення місць у поїздах за усіма цікавими для вас напрямками. Попросить для цього ваш номер телефону.

Hotelhuntbot – пропонує найнижчі ціни на готелі в містах, які ви обрали.

UA_BumperBot – дає поради в ситуаціях, коли ви потрапили у ДТП.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут