Українська мова заповнює соціальні мережі: Студентки-філологині ЧНУ імені Петра Могили поширюють українську через Instagram

Українська мова заповнює весь простір: від написів на будівлях та оголошеннях до наліпок із нагадуваннями на холодильнику вдома, від офіційних повідомлень до приватних акаунтів у соціальних мережах.

Так, студентки другого курсу факультету філології ЧНУ імені Петра Могили  Дар`я Коновалова, Дана Нікіфорова та Вікторія Бабіч нещодавно створили власну Instagram-сторінку, присвячену поширенню української мови.

Для чого?

Авторки закликають усіх розмовляти в побуті, на вулиці, на роботі та протягом навчання лише українською мовою.

Яка специфіка?

Публікування основних правил української мови, корисних вправ, спрямованих на антисуржик, правильне наголошування слів, складних синтаксичних конструкцій, трендової української літератури та мистецтва, а також незвичних фактів про нашу мову.

Цікаво? – Приєднуйтесь за посиланням.