Українська державність: кафедра управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили провела патріотичний захід

16 вересня 2022 року кафедра управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили провела  інформаційний захід, присвячений 31-й річниці Незалежності України та сучасним діячам українського державотворення, а також захисникам української державності. Захід проведено відповідно до пункту 2 плану заходів з підготовки та відзначення 31-ї річниці незалежності України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2022 р. № 737.

Зокрема учасники зустрічі вшанували пам’ять Миколи Яремчука військового Збройних сил України, який загинув 18 березня 2022 року від ракетного удару в Миколаєві. Захід минув за допомогою платформи Zoom.

Микола Яремчук – батько студента спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Ярослава. До загибелі герой чотири роки служив у Збройних Силах України, любив нашу державу.

Також виступили докторка економічних наук, професорка Олена Лазарєва та старший викладач Андрій Мась, які вшанували захисників України.

Під час зустрічі відбулась дискусія, протягом якої констатувалося, що й сьогодні відбувається тероризм українського народу, ворог запускає ракети по різних регіонах нашої країни, нищить інфраструктуру, убиває не лише військових, а й мирне населення.

Ми безмежно вдячні нашим Героям, які є прикладом мужності, незламності, які захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Низький уклін і шана Герою Миколі Яремчуку, який віддав своє життя, захищаючи нашу рідку землю.

Слава йому навіки!

Вшануємо пам’ять загиблих бійців хвилиною мовчання.