«Україна в 2050 році»: запрошуємо взяти участь у Конкурсі есе

Кафедра політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили та  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації запрошують взяти участь у Конкурсі есе «Україна в 2050 році».

У роботі пропонують поміркувати та уявити Україну в середині XXI століття. Есе має бути самостійним художнім твором і може бути представлене в обраній автором формі (експертна думка футуролога, сторінка щоденника людини з майбутнього тощо).

Комісія з відбору творчих робіт з 25 лютого до 5 березня розгляне есе та визначить переможців у кожній номінації. Оголошення результатів та нагородження переможців відбудеться 15 березня.

Участь у конкурсі є етапом для проходження до фіналу, де на переможців чекає круглий стіл «Ми – майбутнє України» з такими ж амбіційними та цілеспрямовиними учасниками.

Надсилай своє есе на електронну адресу soloan2003@gmail.com

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики