«Україна в 2050 році»: запрошуємо взяти участь у Конкурсі есе

Кафедра політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили та  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації запрошують взяти участь у Конкурсі есе «Україна в 2050 році».

У роботі пропонують поміркувати та уявити Україну в середині XXI століття. Есе має бути самостійним художнім твором і може бути представлене в обраній автором формі (експертна думка футуролога, сторінка щоденника людини з майбутнього тощо).

Комісія з відбору творчих робіт з 25 лютого до 5 березня розгляне есе та визначить переможців у кожній номінації. Оголошення результатів та нагородження переможців відбудеться 15 березня.

Участь у конкурсі є етапом для проходження до фіналу, де на переможців чекає круглий стіл «Ми – майбутнє України» з такими ж амбіційними та цілеспрямовиними учасниками.

Надсилай своє есе на електронну адресу soloan2003@gmail.com

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77