“Україна. Майдан. Перезавантаження”: у Могилянці відбувся показ музично-документальної стрічки


21 листопада в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбувся показ музично-документальної стрічки “Україна. Майдан. Перезавантаження”.

На показ фільму прийшли ректор університету Леонід Клименко, перший проректор Наталя Іщенко, викладачі та студенти різних факультетів та інститутів Могилянки. Дату для перегляду документальної стрічки обрано невипадково.

 Саме 21 листопада відзначають День Гідності і Свободи згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Саме 21 листопада розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 

На початку перегляду документальної стрічки “Україна. Майдан. Перезавантаження” перед глядачами виступили доктор історичних наук, професор факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили  Юрій Котляр та кандидат історичних наук факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Ольга Морозова, які прокоментували ті доленосні події.

 

Фільм “Україна. Майдан. Перезавантаження” має історично-документальний характер, це фактично історичне джерело, тому що він містить у собі документальні відеозйомки  тогочасних подій. Стрічка створена за підтримки Українського культурного фонду спільно з очевидцями подій на Майдані, телерадіокомпанією РАІ (Івано-Франківськ) та квартетом бандуристок “Ґердан” Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника під керівництвом Віолетти Дутчак.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …