Україна без бар’єрів: на факультеті комп`ютерних наук обговорили тематику зустрічі

26 березня 2024 року для студентів факультету комп’ютерних наук відбувся семінар на тему «Україна без бар’єрів», під час якого студентам розповіли про основні поняття безбар’єрності та основні проблемні напрямки в умовах сьогодення.

Під час зустрічі учасники дізналися, що за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року та затверджений план заходів з її реалізації.

Учасники зустрічі розглянули основні види безбар`єрності та їх імплементацію в Україні.

Наприкінці заходу студенти обговорили можливі шляхи розвитку безбар`єрного простору в Україні.