Україна без барʼєрів: на факультеті філології провели обговорення тематики

13 грудня 2023 року студенти 346 групи факультету філології провели обговорення документа «Україна без барʼєрів», у якому визначено Національну стратегію зі створення безбарʼєрного простору в нашій державі на період до 2023 року (проєкт ініційовано першою леді України Оленою Зеленською).

Модераторами заходу виступили студентки Дар’я Коновалова, Вікторія Бабіч та куратор академічної групи, кандидат філологічних наук, доцент Анжеліка Зинякова.

Обговорюючи документ, студенти зʼясували поняття «безбарʼєрність»; закцентували увагу на тому, що стратегія стосується соціального й культурного життя суспільства, а, отже, кожного з нас; висловили свої думки щодо розв’язання проблем, пов’язаних з безбарʼєрністю в нашому рідному місті. Було зроблено висновок, що безбарʼєрність – це підхід, за якого забезпечуються рівні можливості для усіх громадян нашої країни. Це не просто нові правила та норми, а нове мислення.