Україна без бар’єрів: ЧНУ ім. Петра Могили долучається до інформаційної кампанії

Чорноморський національний університет імені Петра Могили бере участь в інформаційній кампанії «Україна без бар’єрів». Основною метою кампанії є інформування суспільства про рівноправну інтеграцію усіх людей незалежно від їх особливостей чи фізичного стану. Основними напрямками  діяльності є фізична, інформаційна, освітня, цифрова, суспільна громадянська та економiчна безбар’єрності.

24 січня 2023 року відзначають Міжнародний день освіти. З нагоди свята в межахх інформаційної кампанії  було проведено семінар у дистанційному форматі зі студентами п’ятого курсу ЧНУ імені Петра Могили, які знаходяться за кордоном та на тимчасово окупованих територіях. Захід пройшов за допомогою платформи дистанційного навчанння Zoom у рамках дисципліни «Актуальні проблеми історії України». Обговорили одну з проблем українського супільства, а саме питання розбудови безбар’єрного суспільства на сучасному історичному етапі.