Учні 9-10 класів запрошуються до участі в роботі Школи евристичного філолога


Запрошуємо учнів 9-10 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв м. Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у роботі Школи евристичного філолога (ШЕФ).

ШЕФ працюватиме на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв) з 17 до 21 червня 2019 р.

Мета – ознайомити філологічно обдарованих школярів з можливостями успішної самореалізації завдяки досконалому знанню слов’янських мов і культур (української, польської, болгарської); сприяти професійному самовизначенню підлітків.

 

УМОВИ УЧАСТІ

Відбір до Школи здійснюватиметься на конкурсній основі за результатами оцінювання учнівських есеїв на тему: «Освіта – це те, що більшість отримує, дехто передає і лише деякі мають» (Карл Краус).

Роботи, оформлені відповідно до вимог (див. Вимоги до оформлення), та заявки (див. Додаток А) надсилати до 26 квітня 2019 р. на електронну адресу: ukr_st_center@meta.ua.

Переможців літературно-мистецького конкурсу «Моя ти доле молодая» (учнів 9–10 класів) запросимо до участі в роботі ШЕФа поза конкурсом (інформація про конкурс – на ФБ-сторінці кафедри української філології, теорії та історії літератури.

 

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЕСЕЇВ

Есеї мають бути набрані в текстовому редакторі Microsoft Word із розширенням *.doc, *.docх. Назва файлу – транслітерація прізвища автора латиною. Шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1,25 см, поля – 2 см.

Обсяг – 1,5-2 сторінки друкованого тексту (формат паперу – А4).

Титульна сторінка: назва; прізвище, ім’я, по батькові автора; повна назва школи; клас; область; e-mail; контактний телефон; прізвище, ім’я, по батькові вчителя-консультанта, його e-mail та контактний телефон.

УВАГА! Надіслані есеї проходитимуть перевірку на плагіат через відповідні системи.

Учасники, які отримають за есей прохідний бал, будуть запрошені до участі в роботі Школи електронним листом.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Проїзд учнів до навчального закладу – за власний рахунок.

Проживання, триразове харчування учасників, навчання, дозвілля фінансуються освітньо-науковою програмою памʼяті професора Віталія Кейса, що діє при Центрі українських студій ЧНУ імені Петра Могили.

Відібрані для участі в Школі підлітки мають внести ОРГВНЕСОК 200 грн, що разом із коштами організаторів буде використано на майстер-класи, тренінги, квести та інші культурно-розважальні заходи, передбачені програмою ШЕФа.

До початку навчання в Школі евристичного філолога між батьками (опікунами) потенційних учасників та організаторами Школи буде укладено договір про згоду на перебування неповнолітніх осіб у Школі упродовж усього періоду її роботи.

Учасники Школи евристичного філолога отримають сертифікати про навчання, учителі-консультанти – подяки за підготовку учнів до участі в Школі.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Телефон кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ імені Петра Могили: (0512) 76 92 80 (Анжеліка Володимирівна).

Е-mail: blackseanationaluniversity@gmail.com.

 

 

ЗАЯВКА

на участь у роботі Школи евристичного філолога

(17–21 червня 2019 р.)

Прізвище, ім’я, по батькові учня
Повна назва школи, клас
Область
Контактний телефон учня
Контактний телефон батьків
Адреса електронної пошти (заповнити обов’язково)
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя-консультанта, його e-mail та контактний телефон

 

Події та оголошення


лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …

березня
15
І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»! Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти …