Участь викладачів кафедри управління земельними ресурсами у Міжнародній науково-практичній конференції

18 травня 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили професорка Олена Лазарєва та старший викладач Андрій Мась у дистанційному форматі взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Збалансоване природокористування: традиції, перспективи та інновації». Конференція відбулася в Інституті агроекології і природокористування НААН України.

Робота конференції проводилась за такими напрямками:

• сучасний стан та традиції природокористування в Україні;
  • інноваційні механізми управління природними ресурсами;
  • інновації в сфері охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування;
  • перспективи формування збалансованої системи природокористування;
  • інвестиційно-інноваційне забезпечення збалансованого природокористування.

Конференцію відкрила директорка Інституту агроекології і природокористування професорка Оксана Дребот.

З привітальним словом під час конференції виступили представники таких зарубіжних країн, як Японія та Польща.

Під час дискусії учасники наголосили на важливості питання збереження довкілля, збалансованого природного потенціалу. Мова йшла і про витрати, які несе природно-ресурсний потенціал України в умовах сьогодення.

Дякуємо за змогу обмінюватися досвідом, а також брати участь у кваліфікованих дискусіях!