Участь викладачів кафедри управління земельними ресурсами та студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» у Дні геоінформаційних систем

15 листопада 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти-геодезисти дистанційно доєднались до Дня геоінформаційних систем, що відбувся в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Захід проводився за сприяння Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру і підтримки ГС “Українське товариство геодезії і картографії”.

З вітальним словом виступили:

Олександр Ковальчук, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку КНУБА, кандидат технічних наук, доцент.

Дмитро Макаренко, в. о. Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Спікерами стали

Євгеній Бердніков, Радник із земельного законодавства Програми USAID АГРО з доповіддю на тему: Ініціативи Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) громад у розвитку геопросторових даних в Україні.

Анатолій Лященко, професор кафедри геоінформатики і фотограмметрії, доктор технічних наук, професор з доповіддю на тему: Геоінформатика як засіб розвитку національної інфраструктури геопросторових даних.

Роман Зіненко, начальник відділу геоінформаційних систем і технологій державного підприємства «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії» виступив з доповіддю на тему: Демонстрація пілотної версії національного геопорталу НІГД та інші.

Загалом на заході присутні були близько 70 учасників, зокрема практики, науковці, студенти,

Наприкінці зустрічі всі охочі ставили експертам питання, що пов’язані із перспективою геоінформатики як засобу розвитку національної інфраструктури геопросторових даних.

Дякуємо за можливість долучитися до заходу, на якому розглядались перспективи розвитку геоінформаційних систем.

Отриманні знання знадобляться студентам-геодезистам та землевпорядникам під час вивчення дисципліни «ГІС і бази даних».