Участь викладачів кафедри управління земельними ресурсами та студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» у черговому вебінарі

31 жовтня 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» долучилися до чергового вебінару для здобувачів вищої освіти університетів України, у яких здійснюється підготовка землевпорядників та геодезистів.

Основним спікером заходу виступив професор, доктор Волтер Сегер, Інститут планування простору, довкілля та землеустрою.

На вебінарі було розглянуто досвід земельної політики Австрії та висвітлено такі питання:

як земельна політика Австрії інтегрує принципи сталого розвитку у процеси міського планування;

які в Австрії застосовуються інструменти для збалансування зростання міст і збереження навколишнього середовища;

потенційні інновації й нові тенденції у плануванні землекористування в Австрії;

механізм інвестування Австрією в інфраструктури розвитку територій для підтримки компактного зростання.

На заході були також присутні представники інших вищих навчальних закладів та структурних підрозділів, таких як ГО «Асоціація фахівців землеустрою України», Географічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Факультет землевпорядкування та туризму ЛНУП, Інститут геодезії Національного університету «Львівська політехніка», Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, Асоціація міст України тощо.

Дякуємо за надану можливість долучитись до вебінару. Впевнені, це дасть змогу студентам-землевпорядникам набути необхідних навичок, що знадобляться їм в професійній діяльності!