Участь викладачів ЧНУ імені Петра Могили в обласному семінарі для відповідальних за роботу МАН та керівників гуртків дослідницько-експериментального напряму

5 жовтня 2021 року  на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено обласний семінар для відповідальних за роботу МАН та керівників гуртків дослідницько-експериментального напряму в районах, містах, об’єднаних територіальних громадах області.

Тема заходу: «Науково-методичні засади співпраці учня, вчителя та науковця у відділеннях історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю Малої академії наук України». Основна мета – поширення перспективного педагогічного досвіду з питань роботи з обдарованими дітьми та учнівською молоддю в системі Малої Академії Наук.

Перед учасниками заходу виступили представники професорсько-викладацького складу ЧНУ імені Петра Могили: Ю.В. Котляр, І.С. Міронова, О.С. Морозова, Г.С. Косарєва, О.В. Каплій, Н.В. Шевченко, які довели, що у формуванні дослідницької компетенції учнівської молоді важлива роль відводиться як вчителю, так і науковцю. Проте виникає проблема оптимального вибору моделі та інструментарію спільної діяльності.

Учасники збагатились досвідом роботи та позитивним запалом для вдосконалення роботи з обдарованими учнями у закладах освіти області. Під час обговорення узагальнено теоретичні та практичні аспекти з проблеми семінару, ухвалено відповідні рекомендації.