Участь студентів юридичного факультету у конкурсі наукових робіт Миколаївської юстиції

За підсумками відкритого конкурсу наукових робіт Миколаївської юстиції серед студентів юридичних факультетів області, студенти Юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили зайняли призові місця:

• І місце – Катерина Авдєєва, студентка 3 курсу юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили. Науковий керівник к.ю.н., доцент кафедри конституційного та адміністративного права і процесу ЧНУ ім. Петра Могили, Коваль Алла Анатоліївна;
  • І місце – Мавілє Османова, студентка 2 курсу юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили. Науковий керівник к.ю.н., доцент кафедри історії та теорії держави і права ЧНУ ім. Петра Могили, Ковальова Світлана Григорівна.

Вітаємо переможців!