Участь студентів-геодезистів у науковій роботі

Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ЧНУ імені Петра Могили Александра Ковальова та Валерія Юзва взяли участь у XVII міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING», яка проходила в дистанційному форматі 9 грудня 2021 року в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» за підтримки Ресурсного центра зі сталого розвитку ВГО «Інноваційний університет». Робочою мовою конференції була англійська.

Александра Ковальова посіла почесне 3 місце з доповіддю на тему: «Development of management and marketing in activities of enterprises».

Бажаємо студентам спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» і надалі у своїй професійній діяльності після закінчення навчання приймати науково обґрунтовані інноваційні рішення з урахуванням викликів сталого розвитку!