Участь студентів факультету у профорієнтаційній роботі

Студенти факультету економічних наук Бабаніна Анастасія, Даниленко Альона, Драгумірова Анастасія, Дяченко Вадим, Джигалюк Дмитро, Манюкова Анастасія, Нертик Олексій, Рошиор Олексій, Соловйова Галина, Фесик Олена, Чеховська Тетяна, Шевченко Юлія активно долучились до профорієнтаційної роботи кафедри фінансів і кредиту. Вони зустрілися зі школярами зі шкіл міста, Миколаївської області та сусідніх областей, запросили їх до Чорноморського національного університету імені Петра Могили, розповіли про переваги вибору майбутньої спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Чекаємо на абітурієнтів у стінах нашої Alma mater!

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники