Участь студентів факультету у профорієнтаційній роботі

Студенти факультету економічних наук Бабаніна Анастасія, Даниленко Альона, Драгумірова Анастасія, Дяченко Вадим, Джигалюк Дмитро, Манюкова Анастасія, Нертик Олексій, Рошиор Олексій, Соловйова Галина, Фесик Олена, Чеховська Тетяна, Шевченко Юлія активно долучились до профорієнтаційної роботи кафедри фінансів і кредиту. Вони зустрілися зі школярами зі шкіл міста, Миколаївської області та сусідніх областей, запросили їх до Чорноморського національного університету імені Петра Могили, розповіли про переваги вибору майбутньої спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Чекаємо на абітурієнтів у стінах нашої Alma mater!

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.