Участь студентів факультету у профорієнтаційній роботі

Студенти факультету економічних наук Бабаніна Анастасія, Даниленко Альона, Драгумірова Анастасія, Дяченко Вадим, Джигалюк Дмитро, Манюкова Анастасія, Нертик Олексій, Рошиор Олексій, Соловйова Галина, Фесик Олена, Чеховська Тетяна, Шевченко Юлія активно долучились до профорієнтаційної роботи кафедри фінансів і кредиту. Вони зустрілися зі школярами зі шкіл міста, Миколаївської області та сусідніх областей, запросили їх до Чорноморського національного університету імені Петра Могили, розповіли про переваги вибору майбутньої спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Чекаємо на абітурієнтів у стінах нашої Alma mater!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.