Участь студентів факультету у профорієнтаційній роботі

Студенти факультету економічних наук Бабаніна Анастасія, Даниленко Альона, Драгумірова Анастасія, Дяченко Вадим, Джигалюк Дмитро, Манюкова Анастасія, Нертик Олексій, Рошиор Олексій, Соловйова Галина, Фесик Олена, Чеховська Тетяна, Шевченко Юлія активно долучились до профорієнтаційної роботи кафедри фінансів і кредиту. Вони зустрілися зі школярами зі шкіл міста, Миколаївської області та сусідніх областей, запросили їх до Чорноморського національного університету імені Петра Могили, розповіли про переваги вибору майбутньої спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Чекаємо на абітурієнтів у стінах нашої Alma mater!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).