Участь студентів факультету економічних наук у Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності « FinCup-2024»

Вітаємо команду факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили з успішним проходженням першого етапу II Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності « FinCup-2024»! Для участі у турнірі зареєструвалася 131 команда. У другий етап проходять по 10 команд у кожній з трьох груп. Тож команда MoneyMakers у складі студентів третього курсу: Катерина Кочуг (капітан команди), Марія Варій, Олексій Шамраєв, Олександра Лі та Анастасія Сметана під керівництвом завідувачки кафедри фінансів і кредиту Катерини Черненок вже виконують творче завдання для участі у другому турі. Бажаємо натхнення та високих результатів!