Участь студентів ЧНУ імені Петра Могили в святкуванні Дня молоді та змаганнях “Тилігульскі ігри”

12 серпня 2023 року представники студентства Чорноморського національного університету імені Петра Могили доєдналися до святкування Дня молоді.

Миколаївська обласна військова адміністрація з нагоди свята організувала перші регіональні фізкультурно-спортивні змагання «Тилігульскі ігри» задля популяризації здорового способу життя та патріотичного виховання молоді. Назву «Тилігульскі ігри» змагання отримали через свою локацію, адже вони пройшли на території Тилігульського лиману.

Від ЧНУ імені Петра Могили до змагань доєдналися: Віталій Лефтор та Вероніка Матвєєва (факультет економічних наук), Максим Дмитришин (факультет комп’ютерних наук), Данило Шевченко (факультет політичних наук), Олександр Захарченко та Аліна Булаєнко (факультет філології), а також Голова Студентської колегії Антоніна Остапова.

У програмі заходу були п’ятиборство козацьких бойових ігор «Зграя», пригодницький квест екологічно-спортивного напрямку, майстер-класи витворів народного мистецтва, плетіння маскувальної сітки, виготовленні витинанок, ляльок-мотанок тощо. Крім того, відбулося відкриття фотовиставки «Пейзаж Тилігулу».

«Ми зайняли призові місця у козацьких дисциплінах та укріпили не тільки відносини між факультетами, а й відносини з іншими університетами Миколаївщини. Цей захід показав те, що нам є куди рости і чим пишатися. В наступному році ми заберемо усі перші місця!», — прокоментувала участь студентів університету Антоніна Остапова.