Участь студентів ЧНУ імені Петра Могили у проєктах із розвитку та відбудови міста

Анна Фірсова, студентка другого курсу факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» стала учасницею програми «МикоМрії».

Це програма для молоді Миколаєва й області з участі у розвитку міста, яку спільно реалізовано Українсько-данським молодіжним домом та Українською академією лідерства.

Програма передбачає участь студентів у інтенсивні з проєктного  менеджменту у Львові, навчальну експедицію в Данію та презентацію власних інклюзивних проєктів для Миколаєва з можливістю отримати підтримку у їх реалізації.

Вітаємо Анну з участю в програмі та бажаємо успіхів у реалізації проєктів регіонального розвитку!