Участь представників юридичного факультету в Міжнародній літній школі «Interpersonal Communication, Partnership, Team Building»

З 14 по 20 травня 2023 року в рамках співробітництва між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Університетом Адама Міцкевича в Познані (Польща) студентки та викладачка юридичного факультету долучилися до Міжнародної літньої школи «Interpersonal Communication, Partnership, Team Building».

Студентки Аліна Журавська, Анастасія Бронченко, Вікторія Василенко, Юлія Солопова й викладачка кафедри конституційного та адміністративного права і процесу Елучка Казарян представляли наш університет. Міжнародна літня школа проходила в місті Познань та місті Колобжег на узбережжі Балтійського моря.

Урочисте відкриття Міжнародної літньої школи відбулося за участі пані маршал Західнопоморського воєводства Анни Баньковської та організатора Кшиштофа Хайдера.

У рамках школи учасників очікувала насичена програма тренінгів, дидактичних ігор, проєктів, що стосувалися міжкультурної комунікації, міжособистісного спілкування, ораторського мистецтва, а також знайомство з польською культурою.

Дякуємо організаторам, тренерам та усім причетним за розуміння, підтримку, теплий прийом та позитивні емоції!