Участь Могилянки в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки»

З 19 по 21 березня 2019 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки», в якому студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Єлизавета Луцко і Владислав Осипенко показали гідні результати та посіли місця першої третини рейтингового списку (21/83).

В олімпіаді брало участь 202 студенти з 42 закладів вищої освіти з 22 міст України.

Вітаємо студентів Могилянки й бажаємо подальших успіхів!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики