Участь Могилянки в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки»


З 19 по 21 березня 2019 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки», в якому студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Єлизавета Луцко і Владислав Осипенко показали гідні результати та посіли місця першої третини рейтингового списку (21/83).

В олімпіаді брало участь 202 студенти з 42 закладів вищої освіти з 22 міст України.

Вітаємо студентів Могилянки й бажаємо подальших успіхів!

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …