Участь ЧНУ ім. П. Могили в VІІ УНТП та науково-практичній конференції «Інтегративні механізми патологічних процесів: від експериментальних досліджень до клінічної практики»


10-12 жовтня 2018 р. у місті Полтава на базі Української медичної стоматологічної академії МОЗ України відбулися VІІ Пленум Українського наукового товариства патофізіологів та науково-практична конференція «Інтегративні механізми патологічних процесів: від експериментальних досліджень до клінічної практики», присвячені 110-річчю з дня народження члена-кореспондента АМН СРСР, професора М.Н. Зайка.

Під час Пленуму, окрім наукових засідань та постерних сесій  з актуальних проблем патофізіології, відбулася нарада завідувачів кафедр патофізіології закладів вищої освіти України та Круглий стіл «Актуальні проблеми викладання патофізіології та роль Громадської організації «Українське наукове товариство патофізіологів» в удосконаленні атестації науково-педагогічних кадрів зі спеціальності 14.03.04 – патологічна фізіологія».

На підсумковому пленарному засіданні була ухвалена резолюція Пленуму з конкретними заходами щодо подальшого розвитку патофізіології в Україні.

Для учасників Пленуму була організована екскурсія Полтавою з відвідуванням Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».

Від Чорноморського національного університету імені Петра Могили в заході взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку, професор кафедри патофізіології Клименко М.О., який був членом оргкомітету Пленуму, співголовою засідання, а також виголосив наукову доповідь на першому пленарному засіданні «Низькорівнева інфекція як причина низькоступеневого запалення».

Події та оголошення


червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …

липня
13
Молодіжний обмін у Нідерландах 13-21 липня

NGO Go On шукає учасників для участі у молодіжному обміні «Beea reason 2 be 2 gether». 35 молодих людей з Нідерландів, України, Вірменії, Словаччини та Іспанії протягом тижня будуть спільно працювати над покращенням знань щодо саморозвитку, міжнаціональної рівності, медіаграмотності і …