Участь ЧНУ ім. П. Могили в VІІ УНТП та науково-практичній конференції «Інтегративні механізми патологічних процесів: від експериментальних досліджень до клінічної практики»


10-12 жовтня 2018 р. у місті Полтава на базі Української медичної стоматологічної академії МОЗ України відбулися VІІ Пленум Українського наукового товариства патофізіологів та науково-практична конференція «Інтегративні механізми патологічних процесів: від експериментальних досліджень до клінічної практики», присвячені 110-річчю з дня народження члена-кореспондента АМН СРСР, професора М.Н. Зайка.

Під час Пленуму, окрім наукових засідань та постерних сесій  з актуальних проблем патофізіології, відбулася нарада завідувачів кафедр патофізіології закладів вищої освіти України та Круглий стіл «Актуальні проблеми викладання патофізіології та роль Громадської організації «Українське наукове товариство патофізіологів» в удосконаленні атестації науково-педагогічних кадрів зі спеціальності 14.03.04 – патологічна фізіологія».

На підсумковому пленарному засіданні була ухвалена резолюція Пленуму з конкретними заходами щодо подальшого розвитку патофізіології в Україні.

Для учасників Пленуму була організована екскурсія Полтавою з відвідуванням Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».

Від Чорноморського національного університету імені Петра Могили в заході взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку, професор кафедри патофізіології Клименко М.О., який був членом оргкомітету Пленуму, співголовою засідання, а також виголосив наукову доповідь на першому пленарному засіданні «Низькорівнева інфекція як причина низькоступеневого запалення».

Події та оголошення


листопада
24
семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини»

24-25 листопада 2018 року з 10:00 до 18:00 координатори та волонтери соціального проекту «Миколаїв – місто рівності» відвідають навчальний семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини» професора, д.псих.н. Швалба Ю.М. Захід відбудеться на базі ЧНУ ім. Петра Могили в аудиторії …

листопада
24
Лекція Ю. М. Швалба «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів»

24 листопада о 10.00 запрошуємо викладачів ЧНУ ім. П.Могили на лекцію професора, доктора психологічних наук Швалба Ю.М. «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів» На лекції будуть проаналізовані новітні психолого-педагогічні технології розвитку суб’єктності студентів та представлено …

листопада
20
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …