Участь ЧНУ ім. П. Могили в VІІ УНТП та науково-практичній конференції «Інтегративні механізми патологічних процесів: від експериментальних досліджень до клінічної практики»

10-12 жовтня 2018 р. у місті Полтава на базі Української медичної стоматологічної академії МОЗ України відбулися VІІ Пленум Українського наукового товариства патофізіологів та науково-практична конференція «Інтегративні механізми патологічних процесів: від експериментальних досліджень до клінічної практики», присвячені 110-річчю з дня народження члена-кореспондента АМН СРСР, професора М.Н. Зайка.

Під час Пленуму, окрім наукових засідань та постерних сесій  з актуальних проблем патофізіології, відбулася нарада завідувачів кафедр патофізіології закладів вищої освіти України та Круглий стіл «Актуальні проблеми викладання патофізіології та роль Громадської організації «Українське наукове товариство патофізіологів» в удосконаленні атестації науково-педагогічних кадрів зі спеціальності 14.03.04 – патологічна фізіологія».

На підсумковому пленарному засіданні була ухвалена резолюція Пленуму з конкретними заходами щодо подальшого розвитку патофізіології в Україні.

Для учасників Пленуму була організована екскурсія Полтавою з відвідуванням Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».

Від Чорноморського національного університету імені Петра Могили в заході взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку, професор кафедри патофізіології Клименко М.О., який був членом оргкомітету Пленуму, співголовою засідання, а також виголосив наукову доповідь на першому пленарному засіданні «Низькорівнева інфекція як причина низькоступеневого запалення».

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.