Участь ЧНУ ім. П. Могили в VІІ УНТП та науково-практичній конференції «Інтегративні механізми патологічних процесів: від експериментальних досліджень до клінічної практики»


10-12 жовтня 2018 р. у місті Полтава на базі Української медичної стоматологічної академії МОЗ України відбулися VІІ Пленум Українського наукового товариства патофізіологів та науково-практична конференція «Інтегративні механізми патологічних процесів: від експериментальних досліджень до клінічної практики», присвячені 110-річчю з дня народження члена-кореспондента АМН СРСР, професора М.Н. Зайка.

Під час Пленуму, окрім наукових засідань та постерних сесій  з актуальних проблем патофізіології, відбулася нарада завідувачів кафедр патофізіології закладів вищої освіти України та Круглий стіл «Актуальні проблеми викладання патофізіології та роль Громадської організації «Українське наукове товариство патофізіологів» в удосконаленні атестації науково-педагогічних кадрів зі спеціальності 14.03.04 – патологічна фізіологія».

На підсумковому пленарному засіданні була ухвалена резолюція Пленуму з конкретними заходами щодо подальшого розвитку патофізіології в Україні.

Для учасників Пленуму була організована екскурсія Полтавою з відвідуванням Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».

Від Чорноморського національного університету імені Петра Могили в заході взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку, професор кафедри патофізіології Клименко М.О., який був членом оргкомітету Пленуму, співголовою засідання, а також виголосив наукову доповідь на першому пленарному засіданні «Низькорівнева інфекція як причина низькоступеневого запалення».

Події та оголошення


січня
30
Економічний клуб: Кіномистецтво і трошки футболу

30 січня 2019 року з 15.30 по 17.00 проходитиме засідання Економічного клубу, який діє при Факультеті економічних наук. Цього разу засідання буде ще цікавішим, ніж зазвичай! Адже буде охоплено і кіно, і футбол! У першій частині зустрічі багаторазовий спікер клубу …

січня
27
ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

січня
18
Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …