Участь ЧНУ ім. П. Могили в базовому тренінгу Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа»

2-4 лютого 2019 року представники Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили к.пед.н., доцент Світлана Сургова та к.н.з державного управління Тетяна Акімова взяли участь у базовому тренінгу Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа».

Програма спрямована на поглиблення культури демократії в освіті шляхом підтримки демократизації та децентралізації, пропагування державно-громадського партнерства й розвитку демократичного середовища в освіті, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини.

Уже з березня місяця в рамках програми стартуватиме курс консультацій, спрямованих на підтримку реалізації проектів із запровадження демократичних змін у ЗОШ №31, яка перемогла у відкритому конкурсі серед 240 навчальних закладів з різних регіонів України.

У рамках співпраці Інституту із ЗОШ № 31 Світлана Сургова і Тетяна Акімова ввійшли в Раду школи з метою спільного планування та реалізації демократичних змін у навчальному закладі.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!