Участь ЧНУ ім. П. Могили в базовому тренінгу Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа»

2-4 лютого 2019 року представники Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили к.пед.н., доцент Світлана Сургова та к.н.з державного управління Тетяна Акімова взяли участь у базовому тренінгу Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа».

Програма спрямована на поглиблення культури демократії в освіті шляхом підтримки демократизації та децентралізації, пропагування державно-громадського партнерства й розвитку демократичного середовища в освіті, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини.

Уже з березня місяця в рамках програми стартуватиме курс консультацій, спрямованих на підтримку реалізації проектів із запровадження демократичних змін у ЗОШ №31, яка перемогла у відкритому конкурсі серед 240 навчальних закладів з різних регіонів України.

У рамках співпраці Інституту із ЗОШ № 31 Світлана Сургова і Тетяна Акімова ввійшли в Раду школи з метою спільного планування та реалізації демократичних змін у навчальному закладі.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77