Участь ЧНУ ім. П. Могили в базовому тренінгу Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа»

2-4 лютого 2019 року представники Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили к.пед.н., доцент Світлана Сургова та к.н.з державного управління Тетяна Акімова взяли участь у базовому тренінгу Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа».

Програма спрямована на поглиблення культури демократії в освіті шляхом підтримки демократизації та децентралізації, пропагування державно-громадського партнерства й розвитку демократичного середовища в освіті, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини.

Уже з березня місяця в рамках програми стартуватиме курс консультацій, спрямованих на підтримку реалізації проектів із запровадження демократичних змін у ЗОШ №31, яка перемогла у відкритому конкурсі серед 240 навчальних закладів з різних регіонів України.

У рамках співпраці Інституту із ЗОШ № 31 Світлана Сургова і Тетяна Акімова ввійшли в Раду школи з метою спільного планування та реалізації демократичних змін у навчальному закладі.