Участь адміністрації факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили у вебінарі, присвяченому магістерській програмі від ІТ-компанії EPAM University

16 лютого 2022 року декан факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Анжела Бойко та завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Євген Давиденко взяли участь у вебінарі, присвяченому магістерській програмі від ІТ-компанії EPAM University Mastering Advanced Software Engineering (eMASE).

Під час онлайнової зустрічі представники компанії EPAM презентували можливості для студентів, які планують вступати на магістерську програму за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення», а також пройти навчання за спеціалізацією на освітній платформі компанії Learn Digital Platform.

Голова програми eMASE Наталя Осташко детальніше розповіла про програму, її потенційну аудиторію, формат навчання, а також про можливості співпраці з університетами-партнерами. Старший бізнес-аналітик Ольга Кудоярова окреслила юридичні та академічні аспекти співпраці, а також розповіла про документи, які описують визначені програми. Координатор програми Дар’я Лізягіна продемонструвала платформу, на якій зможуть навчатися студенти.

Таким чином неформальна освіта тісно взаємодіє з формальною!

Нагадаємо, що восени 2021 року було укладено договір про співпрацю між ЧНУ імені Петра Могили та компанією EPAM University, предметом якого є взаємовигідне партнерство, зокрема: спеціальні навчальні програми та можливості для старту кар’єри студентів нашого університету; проведення спільних профільних заходів із залученням експертів компанії;  нові формати навчання та колаборація з отримання практичних навичок у студентів; підтримка та допомога в актуалізації навчальних планів, програм; технічна підтримка навчального процесу з боку компанії.

Дякуємо компанії ЕПАМ за запрошення! Чекаємо на нові цікаві пропозиції!