Учасники «могилянської» Школи юних бізнесменів ознайомилися із професією пожежного-рятувальника

15 червня на базі ЧНУ імені Петра Могили відбувся черговий пізнавальний захід для дітей-учасників Школи юних бізнесменів (ШЮБ). У рамках постійної співпраці університету з державними  та муніципальними структурами, співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели для учнів ШЮБ інформаційно-просвітницьку акцію «Безпечне літо».

В ході акції діти засвоїли правила безпечної поведінки  під час літніх канікул: на природі, біля водойм, у лісі, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, у побуті під час користування електро- та газовими приладами. Учні ШЮБ дізнались багато нової та корисної інформації про пожежі та надзвичайні події, які трапляються на території нашої області.

Їх ознайомили зі специфікою діяльності Служби порятунку, виїзду рятувальників на виконання завдань за призначенням та надання допомоги людям, які потрапили у біду.

До вподоби дітям прийшлось перевдягання у справжній одяг вогнеборця, піротехніка тощо.

Для закріплення знань, хлопчики та дівчата позмагались в пожежній естафеті. Кожен охочий мав змогу потримати дитячий пожежний ствол і направити його на осередок умовної пожежі.

Свою силу і спритність юні рятувальники показали й у інших вправах: «Врятуйся від пожежі!», перетягування канату та багато інших.

На завершення діти подякували гостям за те, що дізналися багато цікавого і корисного, і навіть по-новому відкрили для себе відважну професію.

В свою чергу дорослі друзі подарували на згадку яскраві прапорці та профілактичні листівки застережливого змісту із зазначенням екстреного номеру «101».