У Вознесенську пройшов перший етап проекту «Доступний туризм»

1 червня у місті Вознесенськ для 70 учнів та 7 вчителів із Миколаївської області та самого міста Миколаєва розпочалась реалізація проекту «Доступний туризм».

Усі учасники були об’єднані у п’ять команд та протягом 6 днів брали участь у командних заходах, тренінгах та заняттях у «Школі медіаосвіти». Вони вчилися знімати відеосюжети, робити фотографії та відповідально працювати у соціальних мережах. Попри те, що наймолодшим учасникам проекту було лише 10 років, всі вони змогли зробити цікаві відео- та фотороботи. За допомогою сучасних медіа учасники також досліджували різні культурно-історичні та туристичні місця, а також їхню доступність для осіб з інвалідністю.

Також учасники відвідали Актівський каньйон, Трикратський ліс та озеро Баластне. За результатами роботи Школи планується проведення фотовиставки у вересні 2018 року у школах-учасницях проекту.

Вчителями у проекті були як найкращі студенти (майбутні соціальні працівники, психологи та журналісти, екологи), так і професійні режисери та фотографи з Миколаєва та навіть з США.

По закінченню Школи медіа учасники презентували свої роботи у Вознесенському будинку культури. Але робота на цьому не закінчилась і наразі учасники готують мініпроекти для участі у другому етапі проекту – грантовому конкурсі.  Цей конкурс дає можливість виграти до 5000 гривень  для реалізації проекту у своїй громаді, присвяченого доступності, культурі та туризму.

Проект реалізується громадською організацією «Майстерня добра», Чорноморським національним університетом ім. Петра Могили. Крім того, підтримку надає Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Вознесенська міська рада, Департамент освіти і науки Миколаївської ОДА та Управління освіти Вознесенської міськради.