У телевізійній студії ЧНУ імені Петра Могили відбулась чергова трансляція програми «Контраргумент»


28 листопада в телевізійній студії ЧНУ імені Петра Могили відбулась трансляція четвертого випуску ток-шоу «Контраргумент», спільного продукту Petro Mohyla TV та інформаційного ресурсу «Громада.News». У цей четвер, гості та експерти, обговорювали  тему – «Початок опалювального сезону в Миколаєві. Наскільки ефективні заходи з енергоефективності?»

Запрошеними гостями були:

 • Андрій Палько — експерт у сфері ЖКГ;
 • Ростислав Філевський — депутат Миколаївської міськради;
 • Володимир Ємельянов — директор Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, заслужений діяч науки та техніки України.

Пул експертів на цій програмі складався з:

 1. Дмитро Канарського — начальника відділу стандартизації та впровадження електронного врядування Миколаївської міської ради;
 2. Івана Харитонова — голови правління ОСББ «Водопровідна 3»;
 3. Віктора Ножкіна – члена Ради ГО «РозУМ», керівника напрямку «Енергетика»;
 4. Ярослава Захаренко — громадського активіста;
 5. Алли Ряжських – керівниці бізнес центру «Україна», лідерки ГО «Успішне місто Миколаїв»;
 6. Віталія Настенко — громадського активіста;
 7. Іллі Котова – президента компанії «Енерго-сервіс»;
 8. Олександра Штирьова — кандидата наук з держуправління.

Для тих, хто не встиг подивитися трансляцію ток-шоу «Контраргумент» вчора, це можливо зробити за посиланням.

Також нагадуємо, що у телевізійному ефірі цей випуск програми можливо побачити у суботу 30 листопада о 11. 20 на ТРК «Нис-ТВ».

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …