У співпраці з Миколаївським центром екологічної інформації і культури

15 травня 2017 р. студенти «Могилянки» спеціальності «Екологія» Андрєєв Владислав, Бондарь Дарія і Нікуліна Аліна успішно презентували доповідь, присвячену розвитку заповідної справи в Україні та Чорноморському біосферному заповіднику.

У цьому році заповіднику виповнюється 90 років з дня заснування. Він є справжньою перлиною Причорномор’я, вважається одним з найцікавіших куточків заповідної природи Європи, еталоном зонального степу та унікальних арен Нижнього Дніпра, місцем збереження багатьох видів флори і фауни.

Просвітницька діяльність кафедри екології та природокористування у співпраці з Центром та Парками є одним з ефективних форматів практичної складової професійної підготовки наших студентів-екологів.

IMG_20170515_122203

IMG_20170515_122220 Фото на кафедру - 2 Фото на кафедру - 1

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.