У співпраці з Миколаївським центром екологічної інформації і культури

15 травня 2017 р. студенти «Могилянки» спеціальності «Екологія» Андрєєв Владислав, Бондарь Дарія і Нікуліна Аліна успішно презентували доповідь, присвячену розвитку заповідної справи в Україні та Чорноморському біосферному заповіднику.

У цьому році заповіднику виповнюється 90 років з дня заснування. Він є справжньою перлиною Причорномор’я, вважається одним з найцікавіших куточків заповідної природи Європи, еталоном зонального степу та унікальних арен Нижнього Дніпра, місцем збереження багатьох видів флори і фауни.

Просвітницька діяльність кафедри екології та природокористування у співпраці з Центром та Парками є одним з ефективних форматів практичної складової професійної підготовки наших студентів-екологів.

IMG_20170515_122203

IMG_20170515_122220 Фото на кафедру - 2 Фото на кафедру - 1

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.