У співпраці з Миколаївським центром екологічної інформації і культури

15 травня 2017 р. студенти «Могилянки» спеціальності «Екологія» Андрєєв Владислав, Бондарь Дарія і Нікуліна Аліна успішно презентували доповідь, присвячену розвитку заповідної справи в Україні та Чорноморському біосферному заповіднику.

У цьому році заповіднику виповнюється 90 років з дня заснування. Він є справжньою перлиною Причорномор’я, вважається одним з найцікавіших куточків заповідної природи Європи, еталоном зонального степу та унікальних арен Нижнього Дніпра, місцем збереження багатьох видів флори і фауни.

Просвітницька діяльність кафедри екології та природокористування у співпраці з Центром та Парками є одним з ефективних форматів практичної складової професійної підготовки наших студентів-екологів.

IMG_20170515_122203

IMG_20170515_122220 Фото на кафедру - 2 Фото на кафедру - 1